Rolety rzymskie - materiały

Wkrótce dostępne będą nowe materiały do rolet rzymskich. Materiały firankowe, wzorzyste a także często pytane PODGUMOWANE. Zachęcamy do śledzenie naszej oferty.

Rolety rzymskie dzień & noc

Z uwagi na liczne zapytania dotyczące rolet DUO nasza firma wdrożyła do sprzedaży rolety rzymskie tzw dzień noc. System ten pozwala na zastosowanie dwóch różnych tkaniny obsługiwanych niezależnie na jednym systemie. Daje to duże możliwości aranżacyjne wnętrza. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradą. 

 

Żaluzje skórzane - Nowość

Rozszerzając naszą ofertę odnośnie żaluzji, wprowadziliśmy do sprzedaży ekskluzywne żaluzje skórzane. Szczegóły znajdą Państwo u przedstawiciela firmy. Zapytaj a dowiesz się więcej i być może zainteresują Państwa nowe żaluzje skórzane.

Żaluzje plisowane - nowy system

Już wkrótce pojawi się nowy system do plis. Bardzo podobny do obecnego, główną zaletą systemu będzie jego cena. Zapraszam do kontaktu z naszą firmą aby otrzymać szczegółową ofertę cenową.

Automatyka do rolet i żaluzji

Nowe silniki do żaluzji i rolet firmy TORRO. Charakteryzują się cichą pracą, dsingiem pilota oraz co najważniejsze ceną. Szczegóły u przedstawiciela firmy.

Żaluzje plisowane - plisy

Już wkrótce dostępne będą nowe kolory osprzętu do plis. Kolory drewnopodobne dostępne będą takie jak: złoty dąb, machoń, wenge. Dość często zadawanym pytaniem było kiedy, teraz nie będzie już ograniczeń z doborem koloru do okien drewnianych, także zapraszam do kontaktu z zakresu żaluzji plisowanych.

Rolety rzymskie - tkaniny

W naszej ofercie pojawiły się nowe tkaniny o różnych fakturach oraz kolorach, daje nam to większe możliwości aranżacyjne wnętrza. Nowych materiałów doszło około 40 szt, co daje nam już ponad 250 szt w kolekcji. 

Zachęcamy do kontaktu, handlowiec przedstawi wszystkie możliwe rozwiązania , katalog tkani oraz przygotuje ofertę cenową. 

Aby zwiększyć jakość wykonywanych usług, zachęcamy do śledzenia nowości, ważnych informacji oraz zadawania pytań drogą mailową, postaramy się w jak najszybszym czasie odpowiedzieć na zadane pytanie.

biuro@producentrolet.pl