Aby zwiększyć jakość wykonywanych usług, zachęcamy do śledzenia nowości, ważnych informacji oraz zadawania pytań drogą mailową, postaramy się w jak najszybszym czasie odpowiedzieć na zadane pytanie.

biuro@producentrolet.pl

Info dot. Rolet

Info dot. Żaluzji

Pozostałe

Rolety do okien dachowych

Wkrótce w sprzedaży. Rolety firmy produkującej okna dachowe posiada w swojej sprzedaży typowy system rolet do własnych okien, pozwoli to nam zaproponować nowe, lepsze rolety oraz dodatkowy wzornik materiałów. Na daną chwilę wprowadzimy do sprzedaży rolety firmy ROTO, w dalszej części rozwoju produktów wprowadzimy rolety firmy VELUX. Zachęcamy do śledzenia oraz kontaktu.

Rolety rzymskie - materiały

Wkrótce dostępne będą nowe materiały do rolet rzymskich. Materiały firankowe, wzorzyste a także często pytane PODGUMOWANE. Zachęcamy do śledzenie naszej oferty.

Żaluzje plisowane - nowy system

Już wkrótce pojawi się nowy system do plis. Bardzo podobny do obecnego, główną zaletą systemu będzie jego cena. Zapraszam do kontaktu z naszą firmą aby otrzymać szczegółową ofertę cenową.

Żaluzje plisowane - plisy

Już wkrótce dostępne będą nowe kolory osprzętu do plis. Kolory drewnopodobne dostępne będą takie jak: złoty dąb, machoń, wenge. Dość często zadawanym pytaniem było kiedy, teraz nie będzie już ograniczeń z doborem koloru do okien drewnianych, także zapraszam do kontaktu z zakresu żaluzji plisowanych.

Żaluzje skórzane - Nowość

Rozszerzając naszą ofertę odnośnie żaluzji, wprowadziliśmy do sprzedaży ekskluzywne żaluzje skórzane. Szczegóły znajdą Państwo u przedstawiciela firmy. Zapytaj a dowiesz się więcej i być może zainteresują Państwa nowe żaluzje skórzane.

Automatyka do rolet i żaluzji

Nowe silniki do żaluzji i rolet firmy TORRO. Charakteryzują się cichą pracą, dsingiem pilota oraz co najważniejsze ceną. Szczegóły u przedstawiciela firmy.