żaluzje rolety do biura
  • 19 października 2022
  • artur
  • 0

Nadmierna ilość światła wpadającego do pomieszczenia, potrafi maksymalnie utrudnić pracę biurową. Jeżeli znasz ten problem, to z pewnością poszukujesz dobrych osłon okiennych. Choć w biurze liczy się styl i design, to tak naprawdę każdy pracownik chce mieć maksymalną kontrolę nad ilością światła wpadającego przez okno.

Ośmiogodzinny dzień pracy przy słoneczku szczerzącym swoje promienne kiełki na Twój monitor, może być wyjątkowo męczący. Dlatego w tym artykule przedstawiamy Ci najlepsze propozycje skutecznych i designerskich osłon okiennych. Na czele peletonu osłon okiennych do biura są oczywiście rolety i żaluzje, gdyż to właśnie one najlepiej sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych. Podpowiadamy, czym kierować się przy ich wyborze!

Żaluzje, czyli praktyczna podstawa biurowej elegancji

Jeśli wyobrażasz sobie aranżację okienną biura, to z pewnością ukazały Ci się… aluminiowe żaluzje. Nie bez powodu jest to najpopularniejszy rodzaj osłon okiennych do biura, gdyż wyróżniają się:

  • trwałością,
  • odpornością na brud,
  • eleganckim wyglądem,
  • możliwością dopasowania do każdego rozmiaru okna,
  • bardzo precyzyjną kontrolą ilości światła wpadającego do biurowych pomieszczeń.

Warto dodać, że żaluzje do firmy mogą być wykonane także z drewna. Takie drewniane żaluzje najbardziej pasują do wnętrz zaaranżowanych w stylu skandynawskim lub minimalistycznym.

Jeżeli zdarza Ci się narzekać na zbyt wysokie temperatury w biurze, to żaluzje mogą rozwiązać ten problem. Jak? Otóż ich aluminiowa powierzchnia odbija światło słoneczne, tym samym ograniczając nagrzewanie się pomieszczenia.

Czym kierować się przy wyborze rolet do biura?

Alternatywą dla żaluzji zaczynają być rolety, które zdobywają coraz większą popularność wśród biurowych pracowników. Jest to spowodowane bardzo szerokim wyborem, co do rodzajów rolet. Dzięki temu możesz dokładnie dopasować rolety do konkretnych, firmowych pomieszczeń.

Poszukujesz rolet, które mogą być sterowane automatycznie i dają dużą kontrolę nad ilością wpadającego światła? Postaw na rolety plisowane, wyróżniające się innowacyjnym wyglądem. Ten rodzaj rolet stanowi zwinięty w harmonijkę materiał, który porusza się po aluminiowej szynie. Dzięki temu możesz precyzyjnie zaciemniać swoje biurowe pomieszczenie.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem są także rolety typu dzień noc. Naprzemiennie ułożone pasy tkaniny oraz lekko przezroczysta siatka, pozwalają bardzo precyzyjne sterować ilością światła przelatującego przez roletę. Tego typu rolety coraz częściej pojawiają się w biurowych salach, ze względu na swoją skuteczność oraz bardzo estetyczny wygląd.

Dlaczego warto zainwestować w dobre osłony okienne?

Ilość wpadającego do pomieszczeń biurowych światła zależy nie tylko od rodzaju osłon okiennych, ale także od ich jakości. Jeżeli przy wyborze kierujesz się głównie najniższą ceną, to taka oszczędność okaże się krótkotrwała. Osłony okienne muszą odpowiednio filtrować wpadające do pomieszczeń światło.

Co więcej, ich wygląd także ma znaczenie, ponieważ będąc głównym elementem aranżacji okiennej, zawsze jako pierwsze rzucają się w oczy. Jakie osłony okienne w biurze? Żaluzje i rolety, ale o odpowiednio wysokiej jakości. Najlepiej wybierać renomowanych producentów, takich jak firma Adeco!

Skuteczna ochrona przed światłem, czyli renomowane osłony okienne od Adeco!

Skoro wiesz już, co na okno w biurze, to teraz warto dowiedzieć się, dlaczego wybrać Adeco. Jesteśmy renomowaną firmą, działającą na terenie Warszawy i jej okolic. Naszym głównym celem jest zapewnienie Tobie maksymalnie holistycznej usługi.

Dojeżdżamy do klienta, wykonujemy wszystkie niezbędne pomiary, doradzamy w kwestii doboru żaluzji i rolet, a także wykonujemy montaż.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnych rodzajów rolet i żaluzji zarówno do biura, jak i do domu. Wyróżniamy się rzetelnością oraz wysoką jakością proponowanych osłon okiennych. Jeżeli więc poszukujesz sprawdzonej firmy, która zamieni Twoje biuro w komfortowe miejsce do pracy, Adeco jest najlepszym wyborem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *